Yhteystiedot

Meidät tavoitat

puhelimitse 045 358 8185

sähköpostitse huhtasuo.asukasyhdistys@gmail.com

toimistolta Nevakatu 1.

Tietoa Huhtasuon asioista löydät www.facebook.com/huhtasuo.

HALLITUS 2021

Tapio Ruosteinen, puheenjohtaja

040 092 2400 tapio.ruosteinen@tr-consulting.fi

Christian Muurinen, varapuheenjohtaja

045 639 7815 muurinenchristian@gmail.com

Minna Manner, sihteeri

050 081 8685 minna.k.manner@gmail.com

Pirjo Misukka, talous ja jäsenasiat

040 844 7804 misukka.pirjo@hotmail.com

Ellen Tuikkanen

ellen.tuikkanen@elisanet.fi

Hanne Muurinen

muurinenhanne1980@gmail.com

Mervi Kupari

mervimankonen@hukassa.com

Asko Husso

asko.husso@hotmail.com

Jarno Vaarinen

jarno.vaarinen@gmail.com